MOBIL

خانواده روان‌کننده‌های Mobil™ شامل مارک‌های معروف جهانی است که میراثی از نوآوری و دهه‌ها عملکرد ثابت شده در استفاده مصرف‌کننده و تجاری دارند. این تعهد به بهبود مستمر روان کننده ها و خدماتی که تحرک در وسایل نقلیه و بهره وری در ماشین آلات صنعتی را تقویت می کند، هسته اصلی پیشنهاد ما است.

شرکت MOBIL یک کمپانی آمریکایی است که در سال 1911 فعالیت خود را شروع  کرده است و در سال 1920 به ثبت رسیده است . موبیل یک کمپانی نفتی بزرگ در کشور آمریکا است که بعد از به ثبت رسیدن در سال 1999 کمپانی اکسون سهام این شرکت را خریداری کرد و هر دو شرکت با یکدیگر ادغام شدند و هم اکنون هر دو شرکت با نام تجاری اکسون موبیل شروع به فعالیت نمودند .

فعالیت های شرکت موبیل

  • صنایع پتروشیمی
  • کشف واستخراج نفت خام
  • تولید بنزین و گازوئیل
  • تولید کردن مواد آروماتیک ، پارزین ها و اولفین ها
  • تولید روغنهای صنعتی و مواد شیمیایی و پالایش نفت

کمپانی  موبیل در نو آوری همیشه پیشرو بوده و در تلاش بوده تا تولیدات خود را بر حسب نیازهای روزبازار دنیا تطبیق داده و انرژی  مورد نیاز صنایع پتروشیمی را تامین کند.

روغن ها و گریس های مبیل همواره در افزایش بهره وری و رادمان به تجهیزات کمک میکنند.ویژگی های محصولات MOBIL باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری قطعات می شود. روغن حرارتی مبیل، روغن دنده صنعتی مبیل، روغن توربین مبیل و روغن کمپرسور مبیل از پرفروش ترین ها در سری روغن های تولید شده توسط این شرکت هستند.

شرکت MOBIL برند خود را به 3 دسته اصلی تقسیم کرده است و در هر گروه بصورت تخصصی فعالیت میکند.

Mobil 1

Mobil 1 برترین برند روغن موتور مصنوعی در جهان است. روغن‌های موتور MOBIL بر اساس نیازهای موتور و سبک‌های رانندگی طراحی شده‌اند. از ماشین‌های پرفورمنس گرفته تا خودروهایی که بیش از 120000 کیلومتر رانندگی می‌کنند.

Mobil Super

Mobil Super خانواده جهانی روغن موتورهای ممتاز برای وسایل نقلیه سواری است که سطوح مختلفی از حفاظت را برای شرایط مختلف رانندگی ارائه می دهد تا بتوانید با اطمینان رانندگی کنند.

Mobil Delvac

دلیل انتخاب Mobil Delvac توسط OEM ها و اپراتورهای صاحب CV بسیار ساده است – سابقه اثبات شده و فناوری برتر آن است. یک روغن موتور دیزلی با عملکرد عالی و کاملاً مصنوعی که به افزایش عمر موتور و سیستم آلایندگی کمک می‌کند، در حالی که فواصل تخلیه طولانی و پتانسیل مصرف سوخت را در موتورهای دیزلی مدرن فراهم می‌کند.

آخرین محصولات